Vacature

Wij zijn op zoek naar een Leidinggevende voor onze stichting daar Marian ivm gezondheidsredenen ons gaat verlaten. Wat vragen wij en kunnen wij bieden? Wij vragen iemand op vrijwillige basis voor ca 2 dagdelen per week,deze persoon m/v kan goed omgaan met de medemens en weet van aanpakken. De taken zullen bestaan uit het inschrijven van nieuwe cliënten, leiding geven aan de vrijwilligers op de werkvloer en ook beslissingen nemen over zaken die de stichting aan gaan, dit uiteraard in overleg met het bestuur. Wij bieden een gezellige werkplek en een uitdaging om onze stichting duidelijk op de kaart te gaan zetten, verder in december een kerstpakket en 1x per jaar gezellig uit eten met alle vrijwilligers.
Helaas hebben wij geen inkomsten om een salaris te kunnen betalen en werken er bij onze stichting alleen vrijwilligers die zich met hart en ziel inzetten, ben jij ook zo een vrijwilliger en wil jij je graag inzetten om mensen te helpen dan hopen wij jou snel te kunnen verwelkomen, kom eens langs in ons pand voor een bakkie en een gesprek.

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *