De klok tikt door

Onze stichting draait nog steeds door op volle toeren maar toch tikt de klok door, wij hopen deze maand te weten of wij voor u door kunnen gaan of dat echt het doek gaat vallen, wij houden u op de hoogte en doen ons uiterste best voor u.
Natuurlijk kunt u nog steeds spullen brengen en halen want er is dus nog niets verandert en tot 1 juli zijn wij er zo wie zo nog.

Inmiddels staan er 780 huishoudens ingeschreven die gebruik maken van de stichting, wij hopen dat de gemeente gaat inzien dat onze stichting wel degelijk meerwaarde heeft en niet verloren mag gaan en daarom willen wij op 29 maart een petitie aanbieden aan de Burgemeester van Leiden en wie weet kunnen wij dit doen met vele mensen, wij roepen u dan ook op om op 29 maart om 12 uur naar het gemeente huis te komen.

Wij hopen nog steeds op een wonder zodat wij of hier door kunnen gaan of eventueel in een ander pand.