Open dag 14 juli

morgen 14 juli is het open dag bij onze stichting, wij staan u graag te woord van 10 uur tot 14 uur. Wat kunt u deze dag verwachten? Voor ieder kind dat er komt hebben wij een leuke verrassing waar ze uren mee zoet zijn in de vakantie, voor iedereen die er komt hebben wij limonade, thee en iets lekkers. Verder kunt u deze dag bij onze kraampjes een aantal artikelen goedkoop kopen, ook hebben wij deze dag 25 laptops te koop voor maar liefst 150 euro per stuk incl windows 10 en 3 mnd garantie. pinnen is NIET mogelijk. Verder zullen onze vrijwilligers u graag rondleiden en van alles vertellen over waar onze stichting zich 1000% voor inzet.
Deze dag is het ook mogelijk om uw pasje op te halen of zich te laten inschrijven. Graag tot morgen en anders wensen wij u een fijne vakantie.

Geef een reactie

Your email address will not be published.